Uzman Kadrosuyla Profesyonel Hizmet; Adel Danışmanlık

Paylaş
 

İstanbul psikolog merkezlerinden biri olan Adel Danışmanlık, bireylerin duygusal dengesizliklerine, travma sonrası yaşadığı stres ve kaygıya, panik atak ve depresyon gibi ruhsal problemlere uzman yardımı sunan bir danışmanlık merkezidir. Tecrübeli psikolog ve psikiyatristlere sahip olan Adel bireysel terapiler dışında grup terapi hizmetleri de sunmakta, firmalara psikolojik süreçlerde kurumsal hizmetleriyle destek olmaktadır.

Yetişkin bireylerin tümü hayatı boyunca farklı dönemlerde psikolojik zorluklarla karşılaşır. Kimi zaman bu problemler bireyin tek başına çözemeyeceği ve uzman yardımı gerektiren sorunlar olabilir. İşte bu noktada İstanbul’da psikologve psikiyatrist merkezlerinden biri olarak öne çıkan Adel, profesyonel hizmetleriyle bireyin tek başına çözemeyeceği problemleri aydınlatacaktır.

Çocuğunun ruhsal sağlığını düşünen aileler de erken yaşlarda ortaya çıkan bazı sorunlar için profesyonel yardım almak isteyebilir. Okul fobisi, şiddet ve saldırganlık, sosyal fobi, DEHB, karşıt olma ve karşıt gelme, öğrenme güçlüğü, sınav kaygısı gibi sorunlarla mücadele etmeye çalışan çocuklar, uzman yönlendirmeleri ve psikoterapi seanslarıyla özgüveni daha yüksek, gelecek için daha umutlu ve ruhsal anlamda sağlıklı bireyler olacaktır.

Kurumsal hizmetleriyle de İstanbul psikolog merkezleri içerisinde yer alan Adel Danışmanlık, firmalarda verim gücünü arttıran çalışmalar yapmakta, çalışanların psikolojik problemlerine çözüm getirecek hizmetler sunmaktadır. Kurumsal hizmetleri içerisinde yönetici koçluğu, performans değerlendirme uygulamaları ve insan kaynakları departmanının geliştirilmesi gibi alanlar yer alır.

İzotomi ve EMDR tedavisi gibi yenilikçi uygulamaları da bünyesinde barındıran Adel Danışmanlık, çeşitli testler ve grup çalışmalarıyla bazı problemlere destek sağlamaktadır. Profesyonel psikolog hizmetinin önemini bilen ve bireylerin ruh sağlığı için alanında uzman kişilerle çalışan İstanbul psikolog merkezi  Adel Danışmanlık, bireyin yakaladığı mutluluğun, toplumun mutluluğunu sağlama konusunda en önemli adım olduğunun da bilincindedir.

Bu yazı 575 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM