Tek İsimli Kolye Modelleri

Paylaş
 

Kolye modelleri, birbirinden farklı tasarımlar ile tüketicilerine sunulurken, altın ya da gümüş elementlerden üretilmiş olmasını yanı sıra, isimli, doğal taşlı ve daha birbirinden farklı şekilde dizayn edilmektedir. Kişiye özel olarak hazırlanmış olan bu kolye modellerinde, isteğe uygun olan tasarımlar kullanılmaktadır. Elbette ki bu durumda, özel imalat ürünlerin fiyatlarında farklılık görebilmek mümkündür.

Genel olarak tek isimli kolye tercih edilse de elbette ki isteğe göre, aynı kolye içerisinde iki ya da 3 farklı isim de bulundurulmaktadır. Eşinizin, sevgilinizin ismini aynı kolye içerisinde bulundurmak istiyorsanız, çift isimli kolyelerden tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak, çocuklarınızın ismini de aynı kolye üzerinde görmek isterseniz, bu durumda da 3 isimli kolye modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

925 Ayar İsimli Kolye

Gümüş elementten üretilmiş olan, 925 ayar isimli kolyeler, ek olarak, taş aksesuarlar ile şekillendirilmektedir. Bunun yanı sıra tercih edilecek zincir çeşitleri de göz önünde bulundurulması gerekirken, ince, kalın, burgulu zincir çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Nazar Boncuklu Modeller

Bazı modellerde kullanılan aksesuarlar ile renklendirilmiş olurken, isimli kolye modelleri, nazar boncuklu olarak da tasarlanmış olmaktadır. Bunun yanı sıra, inci ya da diğer doğal taşlardan da seçimler yapmak üzere, web sayfamızda yer alan ürün kategorilerine göz atabilir, seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişlerinizi vermeden önce, yetkililer ile iletişime geçerek, nasıl bir ürün tasarımı istediğiniz konusunda bilgilendirmeniz gerekirken, yine sipariş verdikten sonra canlı destek kanalını kullanarak, isimleri ve yazı şekillerini belirtmeniz gerekiyor.

Bu yazı 1750 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM