Slimfit Nasıl Kullanılır?

Paylaş
 

Kilo vermenizde size yardımcı olan besleyici öğün slimfit kullanımı, içeriği ve özellikleri ile ilgili merak ettiklerinizi cevaplıyoruz.

Slimfit Nedir?

Slimfit içerisinde günlük ihtiyacınız olan tüm esansiyel bileşenleri içerek ve öğün yerine kullanabileceğiniz bir üründür. İçerisinde aspartam, şeker ve koruyucu madde içermediği için sağlıklı ve kalorisi düşük bir öğün olan slimfit gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz bir üründür.

Slimfit Ürünlerimizin Avantajları

 • Slimfit içeriğinde sağlıklı ve ihtiyacınız olan bileşenlere yer veren sağlıklı bir öğündür.
 • Pek çok aromada üretilen slimfit oldukça lezzetlidir.
 • Doyurucu bir ürün olan slimfit aynı zamanda lezzetli aromaları ile ani tatlı krizlerinizi azaltmaktadır.
 • Slimfit bir öğünü karşıladığı için aslında son derecede uygun fiyatlardan size sunulan ekonomik bir üründür.
 • Hem erkeklerin hem de kadınların kullanabileceği slimfit kilo vermek isteyenler ideal bir üründür.
 • İçeriğinde zararlı ve sağlığınıza kötü yönde etki edecek maddelere yer vermez.
 • Uzun dönem kullanabileceğiniz bir üründür.
 • Şok diyet ürünlerinin aksine günlük besin ihtiyacınıza göre hazırlanmıştır; böylece sağlıklı kilo vermenizde size yardımcı olur.

Çocuklarda Slimfit Kullanımı

12 yaşından büyük kişiler için slimfit kullanımını önermekteyiz. Çocukların günlük besin ihtiyacı yetişkinlerden farklı olduğu için 12 yaşından küçük çocuklar slimfit kullanmamalı; kilo problemleri varsa bir uzmandan yardım alınmalıdır.

Slimfit Kullanımı Nasıldır?

Slimfit başlangıç ve devam kullanımı olmak üzere 2 farklı kullanıma sahiptir.

Başlangıç Kullanımı

İlk 2 gün uygulanacak olan bu kullanımda günlük 5 öğün slimfit 3’er saat ara ile tüketilmektedir. Başlangıç kullanımda 2 gün sadece slimfit ile beslenilmekte; öğün aralarında ise kalorisiz kahve, şekersiz çay gibi içecekler tüketilmelidir. Başlangıç kullanımı 3 haftaya kadar uzatabilirsiniz; ancak 3 haftadan daha uzun süre başlangıç kullanımına devam edecekseniz tıbbi tavsiye almanızı öneririz.

Devam Kullanımı

Başlangıç kullanımının ardından devam kullanımına geçilir. Devam kullanımında 2 ana öğün yerine slimfit kullanılır ve 1 ana öğün yemek tüketilir. Devam kullanımına ideal kilonuza inene kadar devam edebilirsiniz.

Slimfit Nasıl Hazırlanır?

Slimfit ürününün hazırlanması oldukça kolaydır. 1 paket slimfit ürünü, 300 ml yarım yağlı süt ile iyice karıştırılarak tüketilir.

Slimfit Kullanırken Önerilenler

Slimfit tüketirken aşağıdaki önerilerimizi uygularsanız daha kolay ve daha kısa sürede sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz:

 • Günlük 2,5 – 3 lt civarı su tüketmeye özen gösterin.
 • Slimfit dışında günlük beslenmenize özen gösterin.
 • Slimfit dışında tüketeceğiniz ana öğünü mümkünse öğle saatinde tüketin.
Bu yazı 4505 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM