Siz Yeterki Diş Ağrısı Çekmeyin: Biz Varız!

Paylaş
 

Diş ağrısını çekmeyenimiz yoktur. Özellikle gece aniden uykumuza mani olan o diş ağrısını az çok biliriz. Peki ne yaparız genelde ? Hastanelerin acil kısmına giderek ağrı kesici iğneler yaparak geçirmeye çalışırız. Size bu ağrılardan kurtulmanız için acil diş polikliniğimiz var desek ne dersiniz ?

2013 Aralık ayından itibaren hizmete giren, uzman ekibimiz ile kanal tedavisi, porselen kronlar, zirkonyum kronlar, hareketli protez tedavileri ile hizmetinizdeyiz. Acil diş merkezimiz ile 7 gün 24 saat saat hizmet vererek diş ağrılarınıza kesin çözüm sunuyoruz. Hastalarımızın diş ağrısını dindirmek, gereken tedavileri uygulayan merkezimiz, lokal anestizi yöntemini kullanırken aynı zamanda iltihaplı yapıların komşu bölgelere yayılmasını da engelliyoruz. Hastalarımızın dişlerinde dolgu veya kaplama varsa bu dolgu ve kaplamalar çıkartılarak yerine kanal tedavisi uyguluyoruz.

Diş Merkezimizdeki Diş Tanı Ve Tedavi Bölümleri

Merkezimizde implantoloji, ortodonti, estetik diş hekimliği, oral diagnoz ve radyoloji, ağız diş ve çene cerrahisi, diş beyazlatma, pedodonti , periodontoloji, anesteziasyon ve reanimasyon bölümleri mevcuttur.

Acil Diş Ağrısının Sebepleri

Diş ağrısının sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz: yirmilik diş olarak nitelendirilen gömülü dişler, diş eti iltihabı, diş çürükleri, diş eti hastalıkları, diş minesinde meydana gelen aşınmalar diş ağrısına sebep olmaktadır. Diş ağrıları ciddi ağrılardır ve kendiliğinden geçmeyen ağrılardır. Diş ağrısı başladığında vakit kaybetmeden uzman bir hekime başvurulmalı ve hemen tedavi altına alınmalıdır.

Acil Diş Ağrılarınız İçin Ne Yapmalısınız?

Acil diş ağrılarınız için kesintisiz hizmet veren merkezimize gelerek tedavi olabilirsiniz. Merkezimizde uzman ekibimiz diş ağrılarınızı dindirerek veya uygun tedaviler geliştirerek sizlere yardımcı olabilirler. Merkezimizde bulunan tam ekipmanlı tedavi merkezlerimizle 2013 yılından beri tüm branşlarda hizmet verilmektedir. Unutmayalım ki acil diş ağrıları kendiliğinden geçmez ve acılar bazen dayanılmaz derecede olabilmektedir. Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren merkezimize gelerek hem acılarımızdan kurtulabilir hemde uygun tedavi yöntemleriyle dişinizi kaybetmekten kurtulabilirsiniz. Merkezimiz Ankara Ümitköy Diş’ te hizmet vermektedir. Sizde ağrı çekmemek için merkezimize uğrayabilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bu yazı 1410 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM