Shikai Color Reflect

Paylaş
 

Shikai Color Reflect doğal saç şampuanı sarı ve kızıl saç renkleri için hazırlanmış saç besleyici bakım ürünü olarak piyasada satışa sunulan doğal özlü bir üründür. Ürünün içeriğinde son derece doğal özler bulunuyor ve kesinlikle kimyasal maddelerden uzak bir şekilde üretilerek eczanelerde satıştadır. Ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Banyolarda kullanılabileceği gibi saç bakım ürünü olarak her saç yıkamanın arkasından da kullanılabilir. Saçı besleyici özelliğinden dolayı oldukça öne çıkan bir saç bakım ürünü olması dolayısıyla doğal saç bakım ürünü olarak bilinmektedir. Yine bununla beraber son derece doğal özlü bitkisel karışımlarla da üretilmiş olan bu saç bakım ürünü saç tellerinin beslenerek saçın uzun ömürlü olmasına da ayrıca etki etmektedir.

İçeriğindeki Doğal Özler

İçeriğinde saçı besleyen ve saça şekil veren birbirinden doğal bitkisel özler bulunmaktadır. Bunlar tamamen doğal olarak doğanın yetiştirdiği bitkisel karışımlardır. Başlıcası olarak ebe gümeci, Hindistan cevizi özü, ayçiçeği özü ve eşsiz kokusuyla aloe vera jelleriyle hazırlanan şampuan sarışınlar için tercih edilebilecek doğal özlü bir şampuan olma özelliği taşımaktadır. Saçı derinlemesine beslediği gibi saçı ayrıca şekillendirebilme özelliği sayesinde de sıklıkla eczanelerde bulunabilecek olan bu şampuan sodyum, sitrik asit ve panthenol gibi karışımları sayesinde saçı besler ve saçı ölü hücrelerden arındırarak saça ayrıca şekil veriyor.

Güneş’in Zararlı Işınlarına Karşı Etkin Koruma

Güneş’e hemen hemen hepimiz maruz kalıyoruz. Ancak genellikle Güneş’ten etkilenenler kadınlar olmaktadır. Çünkü saçları uzun olduğundan Güneş zararlı ultraviyole ışınlarının büyük bir kısmını kadınların saçlarına yansıtmaktadır. İşte buna karşı etkin koruma sağlayan Shikai Color Reflect doğal şampuan kadınların saç derilerinin Güneş’in zararlı ışınlarından olumsuz yönde etkilenmesinin önüne geçerek saçı besler ve korur. Bu haliyle de son derece dikkat çeken bir özellik ortaya koyarak zararlı ışınlarına karşı saçın etkin bir şekilde beslenip büyümesi yönünden son derece önde gelen bir saç bakım ürünü olarak karşımızdaki yerini almaktadır. Tamamen önde gelen bir saç bakım ürünü olması nedeniyle de süreklilik esasında doğal özler barındırarak saçın tüm dış etkenlerden korumasına yönelik bir doğal öz halinde bilinir.

https://www.dermoeczanem.com/shikai-color-reflect

Bu yazı 1170 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM