Protranslate İle Medikal Çeviri Hizmetleri

protranslate
Paylaş
 

Medikal çeviri hizmetlerini sunan sitemiz için sizler de kolay yoldan sipariş oluşturabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken durum https://www.protranslate.net/tr/tibbi-medikal-ceviri/ linkine tıklayarak bu adres üzerinden medikal çeviri siparişi oluşturmanızdır. Sipariş oluşturmanız bu platform sayesinde oldukça kolaydır. Bu link üzerinden giriş yaptığınız adreste beliren sipariş oluşturma bölümünü anında doldurabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ana ekran üzerinde en solda ve başta yer alan dosya dilini seçeniz gerekmektedir. Bu dil medikal çeviri yapmak istediğiniz metnin dilidir. Ardından hemen yanında bulunan “çeviri dilini seçiniz” butonundan dosya dilini çevirmek istediğiniz dil ile belirlemelisiniz.

Bunun ardından hemen yanda medikal bölümü bulunmaktadır. Bu bölüm sizin çeviri yapmak istediğiniz alanın adıdır. Bu kategoride başka çeviri alan adları da yer almaktadır. Fakat sizler medikal çeviri yapacağınız için bu bölüm bu isimle burada kalmalıdır. Fiyatı hesapla butonuna bastığınız zaman karşınıza yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada metin girişi yapabileceğiniz bir alan en başta bulunmaktadır. Buradan çeviri metnini yüklemeniz gerekmektedir. Altında dil seçimleri ile ilgili bölüm yer almaktadır. Bu işlemin altında da hizmet tipi, uzmanlık alanı, siparişin hızı gibi kategorilerin tek tek ayrıcalıklı olarak belirlenmesi gerekmektedir. Eğer sizin için bu belgelerin direkt olarak çevrilmesi yeterli gelmiyor ise ek hizmetler kategorisinde almanız gereken ek hizmetleri de belirleyebilirsiniz. Yazıyı elden teslim almak için kargo talebinde bulunabilirsiniz.

Noter onayı, apostil hizmeti, DTP hizmeti istediğiniz her ihtiyaç ek hizmet statüsünde değerlendirilmektedir. Bu kapsamda ihtiyaçlarınız neticesinde belirlemiş olduğunuz isteklerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde belirttikten sonra sağ köşede fiyat listesi çıkacaktır. Eğer çıkan fiyat sizin için uygun ise, sipariş oluşturarak belirlediğiniz süre zarfı içerisinde çeviri metinlerinizi dilediğiniz şekilde teslim alabilirsiniz. Son derece kolay ve kapsamlı bir çalışmanın ürünü olan Protranslate farkı için sizleri de sitemize beklemekteyiz.

Bu yazı 676 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM