Peyroni Hastalığı ve Sertleşme Sorunu İçin Yeni Nesil Tedavi Yöntemleri

Paylaş
 

Ürolojik hastalıklar, bir uzmana gidilirken çekinilen ve utanılan bir durum olarak görülürken, aynı zamanda tedavisi mümkün olmayan hastalıklar olarak düşünülüyor. Sadece ülkemizde değil, dünya genelinde durum böyle olması ve erkeklerin yaşadığı cinsel sorunlarını anlatamamaları, tam olarak sağlık sorunlarına var olan çözümleri almalarını da engelliyor. Ancak bunun yanlış olduğunu ve yapılması gerekenin, sorunu kabul ederek çekinilmeden eşlerle paylaşılması gerekliliğinin öneminin bilinmesi gerekir. Öncelikli olarak erkekler için en büyük sorunların başında hiç kuşkusuz sertleşme sorunu geliyordur. Sertleşme sorununda sizlere önereceğimiz, zahmetsiz, ağrısız, ameliyatsız ve hızlı bir tedavi alternatifi geliştirildi. Asta Medikal tarafından ülkemize ithal edilen Duolith SD1 Ultra cihazıyla, şok dalga tedavisi uygulanan hastaların büyük bir kısmı tedaviye olumlu yanıt verdi ve sorunlarına kesin çözüm buldular.

Peyroni Hastalığı Nedir? 

Psikolojik olmayan ve direk şekil bozukluğu ile alakalı olan peyroni hastalığı ise oldukça fazla karşılaşılan penis hastalıkları arasında yer almaya başlamış durumda. Peyronie Hastalığı, penis gövdesinde, özellikle penis sırtı kısmında zamanla oluşan, bağ dokusundan meydana gelen plaklar ile oluşmaktadır. Ereksiyon halindeki penisin genellikle yukarıya, daha az sıklıkla yanlara veya aşağıya doğru eğrilmesi ile kendini gösterir. Ameliyat ya da ilaç ile peyroni hastalığı tedavi edilmeye çalışılmaktadır. Peyroni hastalığıyla, zamanla cinsel ilişki için gerekli olan sertleşme sağlanamadığı için kaliteli cinsel birleşme yaşanamaması büyük sorunlar arasındadır.

Peyroni Hastalığında Şok Dalga Tedavi Mucizesi

ESWT/EDSWT tedavisi herhangi bir yan etkisi olmayan, ağrı yaratmayan, komşu organlara zararı olmayan, anesteziye ve hastanede yatışa gerek duyulmayan, diğer hastalıklarla (kalp ve damar hastalıkları, hipertansiyon vb) ve sürekli kullanılan ilaçlarla etkileşimi olmayan, işlem sonrası hastanın rahatlıkla günlük hayatına devam edebildiği yeni nesil bir tedavi yöntemidir.

Erkekler için mucize niteliği taşıyan şok dalga tedavisi, ameliyatsız yapılmaktadır. Penise gönderilen ve hasta tarafından hissedilmeyen akustik şok dalgaları ile tedavi gerçekleştirilmektedir. Uzman doktorlar tarafından uygulanan bu yöntem, ileri yaş erkeklerin yaşadıkları sorunlarda kurtarıcı niteliğindedir. Gençlerde uygulanmasıyla ileri yaşlar için alınacak bakım önlemi olurken, daha kaliteli ve yüksek performansa sahip cinsel yaşam, artık dünya ile birlikte, Asta Medikal Tedavi merkezlerinde. Tedaviyi uygulayan klinikler ve daha detaylı bilgiye  www.astamedikal.com web sitesini ziyaret ederek yâda çağrı merkezi numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazı 1281 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM