Peter Thomas Roth Ürünleri

Paylaş
 

Peter Thomas Roth, markanın kurucusu ve de formüllerin sahibidir. Marka 1993 yılında kurulmuştur. Peter Thomas Roth, Macaristan kökenlidir. Kanıtlanmış bilimsel araştırmaları bulunmaktadır ve bu özel formülleri sayesinde de kısa zamanda ünlü birisi olmuştur. Kendi sorunu da olan akneli ciltler için etkili ürünler keşfetmek için çalışmıştır. Bunun keşfi ile başlayan yolcuğuna anti aging ile devam etmeye karar vermiştir. Peter’in misyonu; güçlü içerikler ile ve gelişmiş teknoloji ile bu teknolojiyi kullanarak bilimsel etkili formüller geliştirmektir.

Peter Thomas Roth’un kanıtlanmış bilimsel araştırmaları olduğunu biliyoruz. Bu araştırmalara dayanan özel formülleri sayesinde de aldığı ödüller ile fark yaratmış, çevresindekiler tarafından hemen fark edilmiştir. Bu özel formüller her kadının kendini fazlasıyla iyi hissetmiş olacağı ve daha sağlıklı ve son derece genç görünebileceği sonuçları sağlamaktadır.

Peter Thomas Roth ürünlerinin her formülünde yoğun ve çok fazla bulunan içerikleri sayesinde çok çeşitli cilt problemlerinin önüne geçmekte ve bunları tamamen gidermeye yardımcı olmaktadır. Peter Thomas Roth’un bütün yaşlanma karşıtı ürünleri çok fonksiyonlu ürünlerdir. Ayrıca bu ürünler bütün cilt tiplerine ve kişilerin yaşlarına da uygun olan ürünlerdir. Peter Thomas Roth ürünleri sayesinde cildin sağlığında, berraklığında ve duruşunda gözle görünür derece de sonuçlar elde edilebilmektedir. Düzenli günlük kullanımda da uzun vadeli ve fazlasıyla iyi olan sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Günümüz de ise Peter Thomas Roth ürünleri yüzden fazla referans sayesinde bütün dünyada adını çoktan duyurmuştur ve ürünlerini bütün dünyada satılmaktadır. Peter Thomas Roth markasının birçok özel formülü prestijli güzellik dergileri tarafından fazlasıyla beğenilmektedir. Beğeni ile kalmayıp bir o kadar da ödüller almaktadır. Peter Thomas Roth ürünlerinin en çok tercih edilen ve beğenilen ürünü arasında Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme Mask yani özel olarak geliştirilmiş olan balkabağı enzim maskesini söyleyebiliriz. Bu maske cildinizi çevresel faktörlere karşı korumakta son derece başarılı işler yapmaktadır. İçeriğinde bulunan balkabağı enzimleri sayesinde de cildin doğal yapısı korunmaktadır. Bu sayede de yaşlılık belirtilerine karşı savaşma desteklenmektedir. Maske cilt yüzeyinde peeling görevi görmekte olan hidroksit sayesinde de cildinizi aydınlatır ve yumuşacık olmasını sağlar. Cildinizin sağlıkla parladığını daha ilk kullanımda fark edebileceksiniz.

Markanın yine çok fazla tercih edilen bir diğer ürünü de derin nemlendiricili ve anti aging bakım kremidir. Ürünün adı Peter Thomas Roth Mega Rich Intensive Anti Aging Cellular Creme’dir. Ürünün özelliğini anlatmak gerekirse en başta söylememi gereken şey anti aging içerikli ve benzersiz Firm Cell 4 bileşiğinden oluşmuş eşsiz güzellikte bir bakım kremidir. Firm Cell 4 peptid teknolojisine sahip olabilen çok fazlaca güçlü bir anti agingtir. 4 farklı peptitten oluşmakta olan bu krem Syn-coll tetrapeptide 7, oligapeptide and neuropeptide Argireline hexapeptide içermektedir. Bu krem ince çizgilerinizin ve de kırışıklıklarınızın o yaşlı görünümünü azaltmaya yardımcı olmaktadır. Cildinizi pürüzsüzleştirmekte ve de cilt tonunuzu eşitlemektedir. Bunların yanında da elbette cildinizi olduğundan daha genç göstermektedir. İçeriğinde ki deniz yosunu cildinizi yatıştırır, besler, nemsizliğinizi yok eder ve de gelecekte oluşabilecek olan nemsizliğe ve çevresel olumsuzluklara karşı sizi korumaktadır. Avokado yağı ise cildinizi hem nemlendirmekte hem de kusursuzca korumaktadır. Laktik&Malih AHA’lar ise cildinizin sağlıklı olmasına yardım etmektedir. Vitamin A&Pro vitamin B5 ise cildinizi beslemektedir. Yeşil, beyaz çay ekinezya, üzüm çekirdeği ekstresi de cildinizi korumakta olan antioksidandır. Bu nemlendirici etkili ve anti aging bakım kremini günde iki kez uygulayabilirsiniz. Uygulama alanınız boyun ve yüzlerdir. Bu bölgelere masaj yapar gibi hafif hareketlerle güzelce yedirerek uygulayabilirsiniz.

https://www.dermoeczanem.com/peter-thomas-roth

Bu yazı 1520 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM