Oriflame Haziran Kataloğu 2015

Paylaş
 

Bayanlar ve bayların severek kullandıkları kişisel bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, makyaj malzemeleri ve parfümler gibi pek çok kaliteli ürünü müşterilerine sunan Oriflame, Haziran ayında da dolu dolu bir kampanya kataloğuyla geliyor.

Oriflame Haziran Kataloğu 2015 şimdiden büyük bir heyecanla beklenmeye başladı. Oriflame Haziran Kataloğu ile bayanlar ve erkekler için birçok üründe yeni fırsatlar,indirimler ve kampanyalar da sunulacak. Oriflame Haziran Kataloğu’nda yer alacak sürprizler birçok müşteriyi gerçekten çok sevindirecek. Oriflame Haziran 2015 Kataloğu yepyeni ürünler sunarken bayanlar ve erkekleri yaza özel yeni parfümlerle de tanıştıracak ve bu eşsiz parfümler ile müşterilerine ayrıcalıklı olmanın farkını yaşatacaklar. Oriflame Haziran 2015 Yeni Kataloğu’nda ayrıca bu aya özel Babalar Günü koleksiyonu ve ürünleri olacak. Babalara yönelik onlarca çeşit ürün, muhteşem fiyatlarla indirimli olarak satışta olacak. Yaz sezonu da unutulmamış ve birbirinden farklı ve özel cilt bakımı ürünleri ise yaz sıcakları için ciltlere bakım yapacak özelliklere sahip ürünleri ile yazın ve güneşin tadını Oriflame markasıyla doyasıya yaşama fırsatı da sunulmuş olacak. Oriflame Haziran 2015 kampanyasında birbirinden farklı, doğal ve özel gıda takviyeleri, saç ve saç aksesuarları gibi ürünlerde yerini alacak.

60 kadar ülkede şu an faaliyet gösteren ve 3 milyon bağımsız güzellik uzmanı olan Oriflame, yeni marka yüzünü de Ezgi Mola ile tekrar güncellemiştir.

Oriflame farkını incelemek ve ürünleri almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey orikatalog.com web adresini ziyaret etmektir.

Bu yazı 2759 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM