Mevlüt Hediyeliklerinde En Çok Çeşit ve En Uygun Fiyat Çağrı’da

Paylaş
 

Mevlüt, Müslümanları bir araya getiren önemli etkinliklerden birisidir. Bu etkinliklerde dualar okunur ve belirli konular ile ilgili söyleşiler yapılır. Özellikle doğum ve cenaze sonrasında mevlüt düzenlenmesi, önemli geleneklerimizden birisidir. Bu etkinlikler sırasında mevlüdü düzenleyen kişinin misafirlere çeşitli hediyeler verdiği de görülebilir. Hediyeleşmenin İslam dininde sünnet sayılması ve insan ilişkilerine kattığı değerler göz önünde bulundurulursa, mevlütlerde misafirlere hediyeler sunmanın önemi daha iyi anlaşılacaktır. Bu anlamda düzenlediğiniz mevlütlerde misafirlerinize hediyeler sunmak isterseniz Çağrı’nın sunduğu uygun fiyatlı mevlüt hediyelikleri arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Peki, tercih edebileceğiniz hediye çeşitleri nelerdir?

Uygun Fiyatlı Mevlüt Hediyelikleri

Mevlütler ve cemiyetlerde misafirlere hediye edilebilecek pek çok hediye çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Yasin-i Şerif kitaplarıdır. Bu hediyelik ürünler, farklı ebatlarda ve farklı tasarımlar ile sunulmaktadır. Özellikle püsküllü ve kadife kaplı modeller, misafirlere sunulabilecek en güzel mevlüt hediyelikleri arasında yer almaktadır. Farklı boyutlarda tasarlanan bu eserlerin yanında hediye olarak verilebilecek bir diğer ürün ise seccadelerdir. Desen seçeneği bakımından zengin hediyelik seccadeler; goblen, şönil ve kadife gibi kumaşlardan üretilmektedir.

Toptan tespihler, mevlüt ve cemiyetlerde hediye edilebilecek diğer ürünlerden biridir. Hediyelik tespih çeşitleri arasında ise; akrilik ya da akik gibi taşlar üzerine desenli ve işlemeli modeller mevcuttur. Yine çeşitli renklerde gül kokulu tespihler de bulunmaktadır. Siz de toptan tespih modellerinden ihtiyacınız olan sayıda satın alarak düzenlediğiniz etkinliklerde misafirlerinize dağıtabilirsiniz.

Mevlüt hediyelikleri yukarıda bahsedilenler ile sınırlı değildir. Bunların yanında yemeni, şal, baskılı zemzem suyu, takke, mini Kuran ve cevşen gibi hediyelikler de bulunmaktadır. Bu birbirinden güzel hediyeler arasından hangisinin tercih edileceği ise düzenlenecek etkinliğe göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, hac ve umre mevlütleri için daha çok seccade ve tesbih çeşitleri uygundur. Yine doğum mevlütleri için kadife kaplı ve isme özel Yasin kitapları tercih edilebilmektedir. Siz de manevi duygularınızı sevdikleriniz ile paylaşmak, onları özel hissettirmek ve mutlu etmek için Çağrı tarafından sunulan hediyelik çeşitlerini inceleyebilir, uygun fiyatlı ürünler arasından düzenlediğiniz etkinliğe uygun olanları tercih edebilirsiniz. Detaylar İçin; https://www.cagrihacumre.com/mevlut-cemiyet-hediyelikleri

Bu yazı 729 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM