Leke Tedavisiyle Cildiniz Yenilensin

Paylaş
 

Leke tedavisi ile tanışmama sebep olan uzun yıllardır yaşadığım polikistik over hastalığıydı. Bu hastalık adet düzensizliğiyle kendini gösteren, kişiden kişiye değişen belirtileri olan bir kadın hastalığıdır. Günümüzde 10 kadından 3’ünde görülen yaygın bir hastalık haline gelmiştir. Bu hastalığın tedavisi henüz tam anlamıyla bulunamamıştır, tedavisi bulanamadığı gibi hastalığın temel sebebi de bilinmeyip, genetik sebeplere bağlanmıştır.

Yaklaşık 10 yıldır bu hastalığı yaşayan biri olarak çok araştırmalar yaptım ancak kesin sonuç alamadım. Gitmediğim doktor kalmadı desem yeridir. Adet düzensizliği ve çabuk kilo alma sorunuyla bende kendini gösteren polikistik over ilerde çocuk sahibi olmak istediğimde nasıl bir etki yaratacak bunun içinde endişeleniyorum. Ancak tıp ilerlediği için kendimi böyle motive etmeye çalışıyorum. Bu hastalığın en belirgin özelliği adet düzensizliğidir, bunun için verilen tedavi doğum kontrol haplarıdır. Uzun yıllardır kullandığım doğum kontrol hapları yüzünden yüzümde çok sayıda kahverengi lekeler çıktı. Bu lekeler giderek attığı için beni mutsuz etmeye başlamıştı. Hapları bırakamadığım için yüzümde lekeler artmaya devam ediyordu. Leke tedavisi için yaptığım araştırmalar sonrasında lazerle tedavi yönteminin kesin sonuç getirdiğini öğrendim. Böylelikle lekelerimden kurtulmak için bu yönteme başvurdum.

Yüzümdeki lekeler, ilk seansta değişiklik göstermeye başladı. Leke tedavisi için gittiğim merkezde cilt yapıma göre cilt analizim yapıldıktan sonra seanslar uygulanmaya başlandı, böylelikle yan etkilerle karşılaşmadan tedavim devam etti.

Cildinizde meydana gelen lekeler hastalık ya da ilaç yan etkisi olmasa da sizi mutsuz ediyorsa lazerle leke tedavisinden yararlanabilirsiniz. Böylelikle cildinizdeki göze çarpan farklılıkların sizi mutsuz etmesine izin vermiyor olursunuz.

Cilt yapınız, cildinizin hassasiyeti oldukça önemli olduğundan güvenilir merkezleri tercih etmelisiniz. Ben en güvenilir isimlerden biriyle tedavimi sürdürdüm ve gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. www.drmustafakaratas.com adresini ziyaret ederek leke tedavisi için detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizi mutsuz eden cildinizdeki bu lekelerden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Güneş ışınları, kullandığınız ilaçlar ve cilt yapınızın sebep olduğu lekelerin farklı hastalıkların belirtisi olabileceğini unutmamalı, lekelerle olmaktan mutluysanız bile bu lekelerin sebebini mutlaka araştırmalısınız. Herhangi bir hastalığın habercisi olup olmadığını öğrenmelisiniz.

Bu yazı 1376 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM