Leke Tedavileri

Paylaş
 

Leke Tedavisi Ankara kliniğimizde uzman doktorumuz Buket Yıldırım ve ekibi tarafından uzun yıllardan beri uygulanan ve biren farklı ve kişiye özel olarak tercih edilerek uygulanan leke tedavisi uygulamaları yer almaktadır.

Leke Tedavisi Nedir?

Leke tedavisi Ankara başta olmak üzere ülkemizin her bölgesinde hastanelerde ve özel kliniklerde uzmanlar tarafından yapılan ve uzmanlar tarafından yapılması gereken önemli işlemler içerisinde yer almaktadır. Ciltte meydana gelen tüm lekelerin neden meydana geldiği ve ne tür bir leke olduğu kişilerin  cilt tipine göre yapılan analizler sonucunda belirlenmekte ve belirlenen lekelerin nedeni ve nasıl bir tedavi uygulanması gerektiği de yine doktorumuz tarafından kişilere özel olarak belirlenmektedir.

Kimyasal Peeling Ankara Kliniğimizde leke tedavileri içerisinde uygulanan en etkili işlemler arasında bulunmaktadır. Kimyasal peeling uygulamaları eski zamanlarda aslında oldukça çekinilerek yaklaşılan ve acı verici bir işlem olarak bilinmesinden dolayı, pek fazla tercih edilmemektedir. Ancak son dönemlerde her alanda olduğu gibi kimyasal peeling uygulaması gibi medikal işlemlerde de gelişen sistemler sayesinde bu uygulamada artık oldukça konforlu bir şekilde uygulanabilmektedir.

Kimyasal Peeling Nasıl Uygulanır?

Kimyasal peeling Ankara kliniğimizde uzman doktorumuz Buket Yıldırım ve ekibi tarafından lokal anesteziye gerek olmadan uygulanmaktadır. Uygulama esnasında kullanılan kimyasal ajanlar sayesinde ciltte kontrollü bir hasar meydana getirilir ve cildin soyularak yenilenmesi sağlanır. Bu sayede de yeni ve capcanlı üstelik lekesiz bir cilt meydana gelir.

Göz Altı Tedavisi Ankara bölgesinde uzun yıllardan beri var olan ve hastalarına kaliteli hizmet veren kliniğimizde yine uzmanlarımız tarafından güvenle yapılan bir medikal uygulamadır.

Göz Altı Tedavisinde Işık Dolgusu!

Kliniğimizde göz altı tedavisi Ankara olarak, göz altı ışık dolgu uygulaması uygulanmaktadır ve gözaltı bölgesinde meydana gelen tüm çökmeler, deformasyonla ve renk değişimleri kolaylıkla tedavi edilebilmektedir. Dolgu maddelerinin gözaltı bölgesine özel bir teknik ile enjekte edilmesi ile kolaylıkla yapılan ışık dolgusu özellikle renk değişimlerinin giderilmesinde son derece etkili bir yöntemdir. Kliniğimizde uygulanan bu harika medikal uygulama hakkında bilgi almak için sizleri www.drbuketyildirim.com’a bekliyoruz!

Bu yazı 1488 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM