Lazer Epilasyon İle İstenmeyen Tüylere Veda Edin!

Paylaş
 

Lazer Epilasyon uygulamasını kısaca anlatmak gerekirse, bir cilt uzmanı ya da dermatolog tarafından yapılması önerilen bu uygulamada, lazer cihazları sayesinde var olan tüylerinizin kıl köklerine lazer enerjisi gönderilir ve burada lazer epilasyon uygulaması sayesinde kıl köklerinin tahribi sağlanarak zarar görmesi hedeflenir. Yapılan belirli periyotlardaki seanslar neticesinde de zarar gören bu kıl kökleri tükenerek tekrar çıkmamak üzere tamamen yok edilir.

Seans Süresi Ve Sayısı Ne Kadar?

Uygulamanın etkisini tam anlamı ile gösterebilmesi için minimum 6 seansa gerek duyulmaktadır. Ancak çok nadir de olsa bu sayıda azalma olabilmektedir. Seansların süresi ise bölgeye göre değişse  de genellikle 15 dakika sürmektedir.

Erkeklerin kıl sorununa çözüm olarak da tercih ettiği lazer epilasyon uygulamaları, ülkemizde son yılların en çok tercih edilen medikal işlemleri arasında yer almaktadır. Üstelik lazer uygulamalarının ilk çıktığı seneye oranla günümüzde erkekler tarafından tercih edilirliği de gözle görülür sayılarla artış göstermiştir.

Erkeklerin Kıl Sorununa Çözüm Buzlazer!

Erkeklerin kıl sorununa çözüm olarak yine son dönemlerde oldukça popüler olan acısız lazer olarak da bilinen Buzlazer’i Türkiye’de neredeyse çoğu ilde belirli kliniklerde yapılmaya başlanmıştır. İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya, Antakya, Bursa, Elazığ, Kocaeli vb. Birçok ilde Buz lazer epilasyon uygulamalarından randevunuzu alarak güvenle yararlanabilirsiniz.

Erkek lazer epilasyon uygulamaları arasında acısız ve ağrısız bir şekilde uygulama sağladığı için tercih edilen buz lazer uygulaması, Soprano Ice adı verilen cihazlar ile yapılmaktadır. İsminden de anlaşıldığı gibi erkek lazer epilasyon uygulamalarında ya da bayanlarda yapılan işlemlerde herhangi bir fark olmadan özel bir soğutucu başlık kullanılmaktadır ve bu sayede de uygulama esnasında bölge dondurulduğu için kişilerde ağrı ya da acı hissi oluşmamaktadır.

Sizler de Buzlazer.com internet sitemizi ziyaret ederek hem buz lazer uygulaması hakkında detaylı bilgi edinebilir ve aklınızdaki soruların yanıtını kolaylıkla bulabilirsiniz, hem de dilerseniz iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak dilediğiniz kliniğimize randevu alabilirsiniz.

Bu yazı 1405 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM