Kulak Çınlaması için Dua Edin

Paylaş
 

Bu yazımız da kulak çınlaması için tıbbi ve bitkisel çözümlerin haricinde her zaman için yapmamız gereken sağlığımız , sevdiklerimiz ve huzurumuz için dua etmektir.

Kulak çınlaması ( tinnitus ) kolay kolay tedavisi bulunup yada çınlamaya neden olan sorunlar teşhis edilemeyen ve geçmeyen bir rahatsızlıktır.

Kulak çınlaması hakkında genel bilgilere ve bitkisel çözümlere buraya tıklayarak bakabilir bilgi alabilirsiniz.

Kulağınız çınlıyor ve huzur bulamıyorsanız bu durum sizde depresyona yol açtıysa öncelikle alanında uzman hekimlere gitmeniz gerekmektedir. Daha sonrası için sağlığınıza zarar vermeyecek bitkisel çözümler aramamız da fayda olacaktır.

Ve işin birde islami tarafı var yani sağlığımızda ya da hastalıkta mutlu ya da mutsuz ken yapmamız gereken bir şey DUA etmek…

Eğer kulağınız da çınlama varsa mutlaka bu dua yı edin huzur.

OKUNUŞU ; Zekerallahu men zekaranı bihayrin.

ANLAMI ; Beni iyilikle hatırlayanı ALLAH’ta hatırlasın ve unutmasın.

Kaynak ; Nihat Hatipoğlu

Bu yazı 53568 kere okundu.
 • Site Yorum

14 adet yorum var.

 1. Ömer dedi ki:

  kulağım tıkalı bu yüzden genelde çınlama ile olumca hem ağrı hem çınlama zaten bir şey duyamazkan iyice kötüye gidiyor

 2. mehmet dedi ki:

  amenna dünya dua üzerine döner denilir ama bazı durumlarda duanın da söylenildiği gibi yeterli olmadığı görüşündeyim.tam 10 senedir çınlamam var ve yapmadğım tıbbi ve manevi tedavi uygulaması kalmadı artık günlük hayatımı yaşayamaz hale geldim nedeni ise çınlamaya bağlı olarak sürekli devam eden baş dönmesi ve dengesizlik,çare nerededir bilmiyorum bilen varsa da yazsın

  • harun dedi ki:

   kardeş kulak kristallerine baktırdın mı. baş dönmesini oda yapar. Allah şifa versin

  • Efraim Çelik dedi ki:

   Bir ay sabah ve akşam bir su bardağı testere dişli aslan pençesi çayı ılık olarak yudum yudum içilir.ikinci ay aynı şekilde çoban çantası çayı içilir . not 7-8 dakika kısık ateşte kaynatın . denenmiştir acil şifalar İnşallah.

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM