Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Paylaş
 

Kızlık zarı dikimi fiyatları yapılacak olan onarım tekniğine göre kişiler arasında ve klinikler arasında farklılık göstermektedir. Bu nedenle de kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında muayene edilmeden bir bilgi vermek doğru olmayacaktır. Kliniğimize gelerek doktorumuz Uzay Yıldırım’a muayene olduktan sonra danışmanlarımız sizlere uygun olan fiyatlandırmayı özel olarak sunabilmektedir. Bunun için sizleri ilk olarak kliniğimize davet ediyoruz!

Kızlık Zarı Nedir?

Kızlık zarı kadınlarda iç ve dış genital organların sınırını belirlemekte olan yaklaşık olarak dış kısımdan 1,5-2 cm kadar içeride kalan bir dokudur. Bahsettiğimiz bu doku genellikle ortası açık bir halka şeklinde olmakla birlikte, etrafında ince kılcal damarlar yer almaktadır.

Flep Yöntemi Ankara kliniğimizde yine doktorumuz Uzay Yıldırım ve donanımlı ekibi tarafından yapılmakta olup, flep ismi vajina arka duvarında yer alan bir doku parçasına verilmektedir. Ayrıca işlemde yeni kızlık zarını oluşturmak için de flep kullanılmaktadır. Flep yöntemi Ankara kliniğimizde özellikle de son yıllarda oldukça fazla tercih edilen bir kızlık zarı işlemidir. Burada amaç flep yöntemi ile yeni oluşturulan kızlık zarının ilişki esnasında yırtılarak kanama meydana getirmesini sağlamaktır.

Uygulama Yapıldığı Anlaşılır mı?

Flep yöntemi ile ya da diğer teknikler ile yapılan kızlık zarı dikimi işlemleri sadece kadın doğum uzmanları tarafından ya da asli tıp uzmanları tarafından anlaşılabilmektedir. Aksi halde erkek arkadaşınız ya da eşinizin bu durumu fark etmesi imkansızdır.

İşlem Ne Kadar Sürer?

Kızlık zarı dikimi işlemi yaklaşık 30 dakika kadar sürmektedir. Ayrıca uygulama lokal anestezi ya da hastaların arzusuna göre hafif bir genel anestezi ile de yapılabilmektedir.

Kızlık zarı muayenesi kadın doğum uzmanları tarafından hastanelerde ya da özel kliniklerde kısacası steril ortamlarda yapılmaktadır. Kızlık zarı muayenesi genellikle kişilerin cinsel ilşki sonrasında ya da yaşadıkları bir kaza sonucunda şüphe duydukları durumlarda tercih edilmetedir.

Muayene Nasıl Yapılır?

Kızlık zarı muayenesi vajinanın dış dudaklar ının yavaşça kenarlara itilerek özel aparatla ile ya da bazı durumlarda el ile yapılmaktadır. Muayene için randevu almak üzere hemen www.uzayyildirim.com’dan bilgi alabilirsiniz.

Bu yazı 1526 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM