Kendinizden Net Bahsedin

Paylaş
 

Kelebek Sohbet Chat Yapmak İçin Doğru Adres

Yurt dışında kelebek sohbet sitelerinin kullanım alanları yalnızca ilişki yaşamak için değil, aynı zamanda üniversite öğrencileri okudukları bölümden mezun olan meslek sahiplerinden bilgi almak için de kullanıldığı yaygınca görülmüştür. Sizde siteye üye olmadan önce hangi amaçla girdiğinizi kafanızda iyice düşünüp netleştirmeniz gerekiyor. Buna göre oluşturduğunuz profilde, bilgilerinizi siteyi kullanış amacınıza göre doğru bir aktarım yapmalısınız .

Sohbet sitelerinde yapılmaması gerekenler

Sohbet platformlarında en önemli kurallardan biri 18 yaşından büyük olmak. Bu kural herhangi bir istismara uğramamak için, insan psikolojisini düşünerek yapılmıştır. Daha sonrasında teknolojik bir ortamda olduğunuz için konuştuğunuz kişi veya kişilere karşı sabırlı olmanızı öneririz. Çünkü internetten dolayı herhangi bir yavaşlık olursa, karşıdan beklediğiniz cevabın geç gelmesi veya konuşmanın kesilmesi gibi durumlarda tepki vermemelisiniz ve sabırlı olmalısınız. Kesinlikle argo kelimelerden uzak durmalısınız ne kadar sinirlendiğinizde kendinizi tutmalısınız, çünkü bulunduğunuz platformda ki yazışmalar ve görüntüler kayıt altına alınabilir durumda olduğu için karşı taraf için kanıt niteliği taşır. Kendi hakkınızda özel bilgileri paylaşmamalısınız ve görüntülü konuşmalarda bulunduğunuz ortamla ilgili detay vermemelisiniz.

Yenilik Her Zaman İyidir

sohbet odalarıına giriş yaptığınız da çekingenliğinizi bir kenara bırakıp, bunu kendiniz için bir adım olarak görerek siteye giriş amacınızı belirleyip, direkt olarak insanlarla tanışmaya ve yeni bir çevre oluşturmaya başlamalısınız. Yeni olan her şey iyidir ve bu platformlarda yeni dünyalardan kendinize birer parça alarak bulunduğunuz düzeni renklendirebilirsiniz.

Giriş Adres : http://www.kelebek.org

Bu yazı 898 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM