Kartuş Nedir?

Paylaş
 

Kartuş nedir?

Kartuş kelimesi Fransızcadan dilimize geçmiş bir kelimedir. Diğer bir adı ise tonerdir. Toner dediğimiz şey lazer yazıcıların mürekkebini içinde bulunduran bir parçadır. Bu parça içerisindeki mürekkep sıvı halde değildir. Karbon elementlerinden oluşan bir toz boyadır. Toner lazer yazcıların en önemli parçasıdır. Bu parça sayesinde sanal âlemdeki bir metni veya resmi kâğıt üzerine basabilirsiniz. Yazıcı kullanımı dünya üzerinde oldukça yaygındır. Çünkü nerdeyse bütün sektörlerde kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden piyasada birçok firma toner üretimi yapmaktadır. Bu firmalar kendi arasında rekabet içerisindedir. Fakat Xerox bu rekabete katılmamıştır çünkü piyasanın en kaliteli ürünlerini üretmektedir. Bununla birlikte piyasanın en uygun fiyatına sahiptir. Xerox markasının birçok toner modeli bulunmaktadır. Bu modellerden birisi ise Xerox 3010 toner modelidir.

Xerox 3010 Muadil Toner

Xerox markası kalite uygun fiyat sıralamasında dünyada ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun nedeni ise uygun fiyata kaliteli mal üretmesidir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve siz değerli kullanıcıların tercihi ile birlikte firmamız gittikçe büyümektedir. Toner üretiminde oldukça ilerlemiş bulunmaktayız. Kaliteli ürünleri uygun fiyata mal etmekteyiz. Bu ürünlerden birisi olan 3010 muadil toner modelini sizlere sunmaktayız. Bu ürün kullanıcılarına oldukça fazla kar elde ettirmektedir. Çünkü 3045 muadil toner kaliteli baskı yapmaktadır. Bununla birlikte toz boyayı tasarruflu kullanımıyla oldukça uzun bir süre kullanıla bilmektedir. Biz Xerox firması olarak siz değerli müşterilerimize bu kaliteli ürünü oldukça uygun bir fiyata sunmaktayız.

Bu yazı 1785 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM