Fitback Fiyatları

Paylaş
 

Günlük öğün yerine tüketebileceğiniz fitback sağlıklı kilo vermek istiyorsanız gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz güvenilir bir üründür.

Fitback Çeşitleri Hangileridir?

Müşterilerimizin sıkılmadan kullanabilmesi için fitbackürünleri tek çeşitte değil pek çok çeşitte sunmaktayız. Ürün çeşitlerimiz şu şekildedir:

 • Vanilya
 • Muz
 • Çilek
 • Çikolata

Fitback Hazırlanışı

Fitback aşağıdaki malzemeler ile hazırlanır:

 • Fitback toz karışımı
 • 250 ml yarım yağlı süt

250 ml yarım yağlı süt 1 paket fitback ile iyice karıştırılır ve içime hazır hale getirilir.

FitbackGüvenilir Mi?

Orijinal fitback ürün kullandığınızda fitback güvenilir, besleyici ve dengeleyici bir öğündür. Kalori hesabı kilo vermek isteyenler için çok önemlidir. Aldığınız kalorilerin yaktığınız kalorilerden az alması gerekir ki, vücut yakması gereken kalorileri vücutta depolanan yağları yakarak alsın. İşte bu noktada öğünlerde aldığınız kaloriye dikkat etmeniz çok önemlidir. Bir paketi sadece 203 kalori olan fitback doyurucu ancak düşük kalorili bir öğün geçirmek isteyenlere hitap etmektedir. Fitback içerisinde yer alan besinler ile almanız gereken protein vb. besinleri almanızı sağlamakta ve sağlıklı aynı zamanda kalorisi düşük bir öğün geçirmenize yardımcı olur.

FitbackNasıl Kullanılır?

Fitback ürünler, başlangıç ve devam kullanımı olmak üzere farklı şekillerde kullanılmaktadır. Başlangıç kullanımında 2 gün boyunca 3’er saat ara ile 5 öğün fitback tüketilir ve bu süreçte başka bir katı gıda tüketilmez. Kahve ve şekersiz çay gibi kalorisiz içecekler tüketilebilir. Devam kullanımında ise günde 2 öğün fitback kullanılır ve bir öğün sağlıklı yemek yenilir. Devam kullanımına 3. Günden sonra başlanır ve dilediğiniz kiloya erişene kadar bu beslenme düzeni ile devam etmeniz önerilir.

Fitbackİle Kaç Kalorilik Diyet Yapılmalı?

Fitback kullanırken alınması gereken kaloriler erkek ve kadınlarda farklılık göstermektedir. Çünkü erkeklerin kalori ihtiyaçları kadınlardan daha fazladır.

Kadınlarda Kalori Hesabı

 • Fitback kullanmayı düşünüyorsanız başlangıç kullanımında (İlk 2 günde) 5 öğün 1000 kalori civarında kalori almanız gerekmektedir.
 • Devam kullanımında (3. Günden itibaren) ise 1200 kalorilik bir diyet uygulamanız önerilmektedir.

Erkeklerde Kalori Hesabı

 • Fitback kullanmayı düşünüyorsanız başlangıç kullanımında (İlk 2 günde) 5 öğün 1000 kalori civarında kalori almanız gerekmektedir.
 • Devam kullanımında (3. Günden itibaren) ise fitback ile birlikte 1400 kalorilik bir diyet uygulamanız önerilmektedir.

Fitback Fiyatları Uygun Mu?

Fitback fiyatlarını öğün yerini tuttuğu için normal öğününüzün fiyatı ile karşılaştırdığınızda oldukça uygun fiyatlardan müşterilerimize sunmaktayız. Bizim ile iletişime geçerek paketlerimiz ve paket fiyatlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu yazı 827 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM