Epilepsi Bitkisel Çözümler

Paylaş
 

Sara Hastalığı

Epilepsi bilinen adıyla sara bir sinir hastalığıdır. Epilepsi oluşumunda genelde kesin bir sonuç bulunamamaktadır. Bununla birlikte epilepsinin sık rastlanan sebepleri arasında doğuştan gelen yada doğum esnasında oluşan beyin hasarları, beyin damarındaki hastalıklar, beyin tümörleri hastalıklar olabilir.

Sara hastalığı nüfusun %0,5 kadarında bulunduğu tahmin edilmektedir.

Erkeklerde kadınlardan daha çok rastlanan sara hastalığı çoğunlukla çocukluk ve ergenlik çağında başlar ama erişkin yaşta da ortaya çıkabilir. 

Eğer stres varsa, alkol kullanımı varsa, beyini uyandıran durumlar varsa, uyku problemi varsa, yanlış beslenme gibi nedenler varsa sara hastalığı için bunlar birer tetikleyicidir.

Epilepsi bitkisel çözümler için öncelikle sara hastalığınız için alanında uzman bir doktora başvurun doktorunuzun vermiş olduğu ilaçları kullanın ve doktor kontrolünde aşama kaydetmeye çalışın.

Eğer tedavi süreçlerinden bir sonuç alamıyorsanız sara hastalığına bir çözüm bulamadıysanız alternatif tıp denemenizde bir sakınca yoktur.

Alternatif tıp halk arasında bitkisel ürünler, doğa ve doğal ürünlerle şifa bulmak için üretilen ve şifa bulmaya çalışılan uygulamalardır.

Epilepsi Bitkisel Çözümler

Epilepsi hastalığının çaresini bulamadıysanız ve bulmaya çalışıyorsanız Dr. Ömer Coşkun tarafından hazırlanan Epilepsi Seti ürününe göz atabilirsiniz.

Epilepsi Seti Ürünü Dr. Ömer Coşkun tarafından şu şekilde anlatılmaktadır

%100 doğal ve bitkisel bir üründür.

Epilepsi seti ile doğal sağlığınıza kavuşacaksınız ve epilepsi hastalığını unutacaksınız.

* * *

epilepsi

epilepsi bitkisel set

Hiç bir bitkisel ürün ve tedavilerin %100 garantisi yoktur. Ürünün tanıtımı her ne kadar abartılı olsa da sara hastaları bu ürünü detaylı bir şekilde araştırıp kullanan kişilerden bilgi alarak deneyebilirler.

Sosyal medya ve videolarda epilepsi hastalarının bu bitkisel ürünle hastalıklardan kurtukduklarını belirtmişler. Sizde internette arama yaparak videolara ve yorumlara ulaşabilirsiniz.

İnternet üzerinden arama motorlarına Dr. Ömer Coşkun Epilepsi Seti yazarsanız ürün hakkında gerekli yorumları okuyabilir ürün fiyatı siparişi gibi diğer bilgilerde ulaşabilirsiniz.

Buradan > ( http://www.dogadanhaber.com/subeler.php ) ürünü bulabileceğiniz şube ve bayilere ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki yazıyı da okumalısınız.

Epilepsi Nedir? Epilepsi Çeşitleri ve Çocuklarda Epilepsi Nedenleri

Epilepsi hastalığının toplumda görülme sıklığı sayısal olarak yaklaşık 650 bin olarak tahmin edilmektedir. Epilepsi Nedir ?

Yazar ; Burcu Görel

Kaynak ;Dr. Ömer Coşkun

Bu yazı 5161 kere okundu.
 • Site Yorum

7 adet yorum var.

 1. Mert dedi ki:

  bir akrabamda vardı epilepsi hastalığı kimsenin başına böyle bir hastalığın gelmesini istemem fakat 2007 yılında kullandığı bitkisel ilaçların etkili olacağını da düşünmüyordum şuan rahatsızlığı neredeyse bitmiş durumda hiç bir ilacın etkili olmadığı bir çağda bitkisel ilaçlar kurtardı

 2. ömer dedi ki:

  aslına bakarsak ben bu tarz sağlıksal sorunların çözümünün doğal yöntemler ile olabileceğini her zaman düşünmüşümdür bu doğa da her şey ile ilgili fayda sağlayacak şey olduğu kanısındayım. Bahsettiğiniz gibi bitkisel yöntemler ile epilepsi belkide kalıcı olarak tedavi edilebilir.

 3. World dedi ki:

  Çok zor bir hastalık.Ansızın kriz gelme olasalığı yüksek.Birkaç kişide gördüğüm kadarıyla dişlere sarımsak sürülüyordu hemen.Kendilerine geliyorlardı.

 4. sessiz dedi ki:

  epilepsi Allah kimsenin başına vermesin tanıdıklarımdan olanlar var kötü aniden yere düşüp titreme falan bitkisel çözümü işe yarayabilir

 5. demet dedi ki:

  ben siparis vermek istiyorm ama birturlu beceremedm yardmci olun lutfen

 6. Sedef dedi ki:

  Epilepsi küçük çocuklarda da yetişkinlerde de gerçek anlamda insan hayatını olumsuz yönde etkiliyor. Bazı durumlarda ne yazık ki ilaçlar da kar etmiyor. O zaman da sizin belirttiğiniz bu şifalı bitkiler devreye giriyor ve ben kendi çevremden de biliyorum, işe yarıyor.

 7. Rıfkı dedi ki:

  Epilepsi hastası bir arkadaşım var, tavsiye edeceğim teşekkür ederim.

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM