Diyarbakırda Keyifli Bir Lazer Epilasyon: Buz Lazer

Paylaş
 

Ne kadar epilasyon yöntemi varsa hepsini unutun! Son teknoloji ile üretilmiş Buz lazer bütün yöntemleri geride bırakıyor. Acı ve ağrı olmadan epilasyon mucizesi sunan Buz Lazer size inanılmaz bir deneyim yaşatacak ve istenmeyen tüylerin bu konforda yok olması inanılmaz olacak! Buz Lazer onlarca şehirde hizmet vermekte olup, geniş uygulama ağına Diyarbakır’ı da eklemiştir. Lazer epilasyon Diyarbakır da hiç bu kadar keyifli olmamıştı!

Buz Lazer Nedir?

Buz Lazer bir epilasyon yöntemidir, acıyı ve ağrıyı ortadan kaldıran, hastalara konfor ve güven sunan son teknoloji bir yöntemdir. Uygulama kolaylığının yanı sıra masaj rahatlığında olması Buz lazer’i farklı kılmakta ve ayrıcalıklarını hissettirmektedir. En çok tercih edilen lazer yöntemi olan Buz Lazer ihtiyacınız olan konforu size sağlayacaktır, bu sayede istenmeyen tüylerden de tamamen kurtulabileceksiniz.

Buz Lazer Uygulama Yönteminin Detayları Nelerdir?

Buz lazerde kademeli ısı dediğimiz enerji ile cilt altına daha doğrusu kıl köklerine enerji ulaştırılır. Bu enerji ulaştırıldığı esnada diğer yöntemlerde acı hissedilirdi, bu anlamda Buz lazer devreye girerek cildin soğutulmasını sağlayan buz başlıkla epilasyon sağlayarak acıyı ortadan kaldırmıştır. Çünkü bu başlık cildi -3 dereceye kadar soğutmaktadır. Cilt soğuduğu için konfor sağlamakta ve acısız epilasyon yapılmaktadır. Ayrıca olası yan etkilerde ortadan kaldırılarak en güvenli yöntem olarak yerini almıştır.

Uygulanan Süre Ne Kadardır?

Buz lazer bazı yerlerde ütüleme epilasyon olarak bilinir. Bunun sebebi ütü yapar gibi uygulanmasıdır, ütü yapar gibi uygulanmasından dolayı da Buz Lazer tüm vücuda çok kısa sürede uygulanabilmektedir. Bölgesel olarak hızı inanılmaz kısadır, ancak tüm vücuda bile 35 dakikada uygulanabilmektedir. Her yönüyle fark yaratan Buz lazer hızıyla da lazer epilasyon Diyarbakır da fark yaratmaktadır.

Buz Lazer Her Bölgeye Uygulanabilir Mi?

İster kadın olsun ister erkek Buz Lazer herkes düşünülerek üretilmiş bir teknolojidir. Bu yüzden herkes için uygulanabilir olması gerektiği düşünüldüğünden tüm vücuda uygulanmaktadır. Hatta erkekler için daha özel başlıklar üretilerek ulaşılması güç bölgelere bile epilasyon uygulanmasını sağlamaktadır. Bu bölgeler erkeklerin en şikayetçi olduğu, özellikler ileri yaşlarda sorun oluşturan kulak içi, burun içi ve kaş arası gibi bölgelerdir. Buz lazer bu bölgelere de güvenle uygulanabilmektedir.

Kalıcı Sonuçlar İçin Kaç Seans Gereklidir?

Her lazer epilasyonda olduğu gibi Buz Lazerde de seans süresi değişiklik gösterebilir. Çünkü herkesin yapısal farklılığı olabilir bu yüzden herkeste faklı sonuçlar ile karşılaşılabilir. Bu yüzden kişiye göre değişiklik gösterebilir, ancak genel bir ortalamadan bahsetmek gerekirse 6-8 seans arasında değişen sürelerde etkin sonuçlar alınabilir.

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı 658 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM