Clenbuterol Satın Al

Paylaş
 

Clenbuterol bir çeşit ilaçtır. Bu ilaç özellikle yağ yakmayla ilgilenen kişiler için iyi bir üründür. Bu ürünü almak için Clenbuterol satın al bölümü üzerinden sipariş verebilirsiniz. Clenbuterol satın al bölümünde çıkan sayfada sizlere örnek kullanım tablosu ve gereken detaylı bilgiler verilmektedir. Clenbuterol satın al bölümünde genellikle 50 tablet şeklinde ürünler satılmaktadır. Bu ürünler için detaylı bilgi almak adına 0553 896 86 89 numarasını arayabilirsiniz. Bu tarz ürünlerin bilinçli kullanılması için gereken her türlü uyarılar yapılmaktadır.

Clenbuterol Yan Etkileri

Clenbuterol bir hormon ürünü değildir. Bazı belirtiler geçici olarak ortaya çıkabilmektedir. Clenbuterol yan etkileri şu şekilde sıralanabilir;

  • Kendini rahatsız hissetmek
  • Çarpıntı
  • El Titremesi
  • Baş Ağrısı
  • Kas Krampları
  • Terlemek
  • Uykusuzluk
  • Yüksek Kan basıncı
  • Keyif alamama

Gibi belirtiler ortaya çıkabilir. Bu tarz belirtiler geçici olmakla birlikte bilinçli bir şekilde kullanılması yan etkilerini azaltacaktır.

Clenbuterol Dozajı

Clenbuterol ürününün dozajı vücudun ağırlığına göre hesaplanabilir. Clenbuterol ürününü atlet sporcular günde 7 tablete kadar alabilmektedir. Günde 100 ile 140mcg arasında bir dozaj almaktadır. Bu konuda insanların gün içerisinde en fazla alabileceği dozaj, 140mcg dozajıdır. Bu dozajı geçen kişilerde olumsuz belirtiler ortaya çıkabilir. Kadınlar için bu oran genellikle 100mcg olarak izlenmektedir. Clenbuterol ürününü günden güne arttırma yaparken bu konuda çok fazla arttırma sekansı yaratılmamalıdır. İlk gün kullanılmaya başlandığında bir tablet yeterlidir. Daha sonra günlük bir tablet arttırarak devam edilebilir. Kullanım süreleri kişiden kişiye göre değişmekle birlikte genellikle 4 hafta kullanım ve 1 hafta ara şeklinde devam eder.

Clenbuterol Hakkında

Clenbuterol bir Steroid hormonu değildir. Etkisi ve gücü bakımından Steroidlerle karıştırılabilmektedir. Clenbuterol kas gelişimine az da olsa katkıda bulunur. Clenbuterol ürününün en önemli etkilerinden birisi yağ yakma ihtiyacını gidermesidir. Clenbuterol ürününü sağlıklı bir şekilde vücut ısısının yükseltilmesini sağlar. Vücut ısısının yükselmesiyle birlikte yağ yakma işlemleri kolayca ilerler. Çok güçlü bir ürün olduğu için diyetsiz şekilde alındığı zaman dahi yağ yakma özelliğini korur. Ancak bilinçli bir şekilde kullanarak ve diyet programlarının aksatılmadan kullanılması önerilmektedir.

Kaynak: https://www.sporunuyap.com

Bu yazı 979 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM