Burun Estetikleri

Paylaş
 

Burun, yüzümüzün tam ortasında ve yüz güzelliğimize direk etki eden organlardan biridir. Burun, ne kadar farkına varılmasa da insanlarla karşılıklı konuşurken, bakışların birleştiği noktada yer alır. Şekilli ve güzel bir burun insan güzelliğine güzellik katarken şekilsiz bir burun ile tam aksinden bahsetmek mümkündür. Burunda yer alan şekil bozuklukları yüzünüzün diğer tüm güzellikleri tek kalemde silip atabilir. Yüzünüz ne kadar güzel olursa olsun, cildiniz ne kadar parlak ve kusursuz olursa olsun eğer burnunuzda kusurlarınız varsa bu güzellikler hiç görünmeyebilir. Gözlerinizin, kaşlarınızın ve dudaklarınızın güzelliği göz ardı edilebilir. Ve bu durum kişilerde ileri derecede güven kaybına neden olabilmektedir.

Burun sadece estetik açıdan değil, bazen sağlık açısından da sorunlar çıkarabilir. Sonradan yaşanan kazalar sonucu burun kırılmaları oluşur ise, bu durum hem görüntü anlamında hem de nefes alıp vermekte zorluklar yaşatabilir.

Eğer var olan burnunuzun estetik görünümünde memnun değilseniz, istediğiniz gibi bir buruna sahip olmak burun estetiği ile mümkün. Üstelik eskiye nazaran çok daha kolay, daha acısız ve daha az maliyetli.

Burun estetikleri diğer estetiklere nazaran cerrah konusunda biraz daha titiz davranılması gereken operasyonlardan. Yani burun estetiği yapan bir cerrahın başarısı, bilgi ve becerileri daha çok deneyimlerine bağlı olarak gelişmekte.

Burun estetiğinde doktor ile hasta arasındaki iletişimin kuvvetli olması da artı bir durum. Kişinin tam olarak ne istediğini ifade etmesi ve doktorun bunun olabilirliğini acıkça anlatması son derece başarılı sonuçların ortaya çıkmasına neden oluyor.

Bu yazı 1882 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

UYARI / DİKKAT! ( Lütfen Okuyunuz ) HastaTV sizlere çeşitli kaynaklardan yararlanarak alternatif olacak doğal ve bitkisel çözümler sunmaktadır kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.
REKLAM